Eventy Społecznie Zaangażowane

Finch Events skupia w swoich szeregach ludzi, którzy od lat zajmują się profesjonalnym tworzeniem wydarzeń. Specjalizujemy się w eventach społecznych – angażujących reprezentantów biznesu w działania na rzecz lokalnej społeczności. Łączymy dobrą zabawę z rozmaitymi działaniami z zakresu CSR Na swoim koncie mamy imprezy ekologiczne, podczas których posadziliśmy tysiące drzew i zazieleniliśmy roślinami przestrzeń miejską. Mamy doświadczenie w organizacji koncertów i imprez muzycznych o różnej tematyce. Mamy także doświadczenie w tworzeniu kampanii społecznych i działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Stworzyliśmy wydarzenia sportowe i pełne zabaw imprezy dla dzieci. Wiele z naszych działań ma charakter charytatywny, bo uważamy, że najlepsze eventy, to takie, w których robi się równocześnie coś wspaniałego dla siebie i innych.

Naszym niewątpliwym atutem jest muzyka. W zespole Finch Events pracują profesjonalni artyści posiadający duże doświadczenie sceniczne. Dzięki temu potrafimy stworzyć odpowiedni klimat do każdego rodzaju imprezy. Poradzimy sobie ze stonowanym, klasycznym repertuarem i szaloną imprezą rockową. Nie musimy szukać artystów na zewnątrz i poświęcać czasu na omawianie z nimi programu. Sami jesteśmy muzykami i wiemy jak tworzyć niezapomniane imprezy

Opowiedzcie nam o swojej wymarzonej imprezie, a my zamienimy ją w rzeczywistość. Skonstruujemy ją przy tym w taki sposób, by nabrała odrobinę charakteru prospołecznego. Dzięki temu po zakończeniu eventu uświadomicie sobie, że otrzymaliście dwie rzeczy. Możliwość odpoczynku poprzez zabawę i okazję do tego, by zrobić coś wartościowego dla otaczającego Was świata.